Obsazenost a Online Rezervace

Cenu pro Váš termín zjistíte vyplněním položek níže:Nápověda - jaký je postup?

1. Zvolte si svůj termín

Prvním krokem v cestě k nám do domu by měla být letenka. Ta Vás nejvíce limituje co se termínu týče. Nejlevnější letenky na Rhodos si pohlídejte na www.ryanair.com nebo sledujte naše sociální sítě, kde pravidelně zveřejňujeme levné lety. I na Řeckých aeroliniích www.aegeanair.com se dá najít hezká cena za letenku, ale VELMI s předstihem (až 9 měsíců). Od sezóny 2023 začíná na Rhodos létat přímo z Prahy i nízkonákladová společnost Eurowings. I s ohledem na obsazenost domu je dobré s nákupem letenek moc neotálet.

2. Svůj termín rezervujte u nás

Letenky již máte, gratulace! :) Nyní je tedy potřeba booknout domeček.

Na této stránce si vyberte volný termín z kalendáře nahoře, vyplňte údaje a potvrďte rezervaci. Můžete nám poslat i nezávaznou, předběžnou rezervaci v dolní části stránky. 

3. Platba zálohy

Předběžně rezervovaný termín máte. A co teď? Tato předběžná rezervace je platná 3 dny. Současně s předběžnou rezervací je nutné uhradit zálohu ve výši minimálně 50% z celkové ceny pobytu. Platba musí být připsána právě v následujících 3 dnech, jinak rezervace propadá a termín se uvolní pro další zájemce. Platební údaje Vám zašle rezervační systém do 24 hodin od rezervace, většinou však ihned. Platba může proběhnout jak v Korunách, tak v Eurech, záleží pouze na Vaší preferenci. 

4. Máme uhrazenou zálohu. Co bude dál?

Platbu zálohy Vám potvrdíme písemně do e-mailu. Tímto máte termín 100% rezervován a my můžeme zahájit přípravy na Váš příjezd (objednat úklid domu, bazénu a plno dalších nezbytností. :) Zaplacená záloha ve výši 50% je vratná v případě, že svou rezervaci zrušíte 3 kalendářní měsíce před datem Vašeho příjezdu. Po tomto datu je záloha NEVRATNÁ. Více o stornech naleznete na spodní liště této stránky. Doplatek do celkové částky je nutné uhradit stejnou platební metodou nejpozději 7 dní před Vaším příjezdem. Systém Vám jinak nevydá kód, bez kterého se do domečku nedostanete.

5. Hotovo, můžete se začít těšit:)

Nyní už můžete jen plánovat jak si dovču u nás užijete:) K tomu jsme připravili další sekci s nabídkou soukromých lekcí jógy nebo radami a tipy kam vyrazit, pokud Vás už nebude bavit relaxovat u bazénu nebo za rohem u moře :D 

Jaké jsou Vaše storno podmínky?

Život přináší různé situace, které dopředu nikdo z nás neodhadne. Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu přijet ve Vámi zamluvený termín, budou se na Vás vztahovat následující storno podmínky:

1. Vrácení zaplacené zálohy:

• Záloha ve výši 50% je vrácena v případě, že rezervaci zrušíte nejpozději 3 kalendářní měsíce před datem příjezdu. Po tomto datu je záloha nevratná. 

2. Poplatek za storno:

• Celou částku (zálohu + doplatek) za pronájem domečku je nutné uhradit nejpozději 7 dní před datem příjezdu. Při stornu méně než 7 dní před příjezdem účtujeme poplatek ve výši 100% celkové ceny rezervace.

3. Způsob storna:

• Storno je nutné oznámit písemně e-mailem na následující kontaktní adresu: villa.lucia.rhodes@gmail.com.

4. Vrácení peněz:

• Vrácení peněz proběhne do 7 dní převodem na účet, ze kterého byly platby zaslány, a to v souladu s uvedenými storno podmínkami.

5. Výjimky:

• V případě výjimečných situací, jako jsou například přírodní katastrofy, budeme jednat s hosty individuálně, s ohledem na okolnosti hostů:) 

Limni Beach
Limni Beach

E-mailová poptávka

Nejste si jisti termínem? Potřebujete s rezervací pomoc? Potřebujete pomoc s čímkoliv jiným? 

Napište nám. 

E-mailová poptávka je absolutně nezávazná. V závislosti na aktuální obsazenosti, dostupnosti letenek a dalších faktorech se společně poradíme a doladíme podrobnosti.