Jóga na Rhodosu v češtině

Protože je Lucka nadšenou jogínkou, nemůže se s našimi váženými hosty nepodělit o svou vášeň:) V průběhu pobytu Vám může sestavit jógové lekce na míru. Lucka je certifikovanou lektorkou jógy a věčná studentka u českých i zahraničních lektorů, kterých si neskutečně váží. Snaží se jejich myšlenky předávat dál svým studentům. V České republice si pod jejím vedením můžete zacvičit v pražském studiu Sedmé nebe. Na Rhodosu její lekce probíhají v českém či anglickém jazyce. Cvičit pak můžete na zahradě u domu, nebo třeba na jedné z úchvatných pláží. Záleží pouze na Vás a Vašich přáních. Ceník sestavujeme individuálně podle specifik poptávky našich vážených hostů:)

Nejste našimi hosty, ale jóga na Rhodosu v češtině Vás láká? Není problém, cvičíme na celém ostrově:)

Lucku najdete i na Instagramu: @luci_jogi

Individuální lekce

1 - 2 osoby, 90 min

Lekce ušitá na míru jednotlivcům, kde se Lucka věnuje celých 90 minut pouze Vám. Ať už preferujete hatha jógu, vinyasu, jin jógu, nebo třeba power jógu - individuální lekce je vhodná pro všechny, co se necítí na to, cvičit ve skupině, nebo prostě jen mají rádi osobní přístup.

Skupinová lekce 

3 a více osob, 75 min

Cvičíte raději v kolektivu? Pak je jasnou volbou 75 minutová skupinová lekce. Lucka se s Vámi domluví na všech parametrech cvičení tak, aby odpovídalo Vašim preferencím a možnostem skupiny. Protože o relax duše a těla jde na dovolené především:) 

Individuální balíček

jednotlivci skupinky více osob kdekoliv na ostrově

Spojte příjemné... s ještě příjemnějším! Asi není nic lepšího, než jógová praxe ve spojení s krásami ostrova Rhodos. Proto jsme se rozhodli nabídnout kompletně individuální jógový balíček kdekoliv na ostrově. S Luckou si nastavíte parametry jako: kde cvičit (pláže, výhledy, parky, příroda atd.), co cvičit (druh jógy), délka a počet lekcí, občerstvení spojené s výletem a Lukáš to organizačně zajistí:) Je to opravdu jedinečný zážitek, který si nemůžete nechat ujít!


*Jogamatky pro Vás samozřejmě zajistíme. Pokud ke cvičení potřebujete jiné speciální vybavení, napište jej do kolonky "speciální přání." 


Rezervace jógy

Máte zájem o lekce jógy na Rhodosu v češtině? Rezervovat mohou všichni, nejen naši hosté:) Vyplňte formulář níže a na všem se dohodneme:) Namaste.

Limni Beach Yoga, Rhodes