záloha

Náš dům se nachází na řeckém ostrově Rhodos v malebné vesničce Lardos, která je situována v oblasti LINDOS.

Dům je v ideální vzdálenosti od všeho, co na své vysněné dovolené potřebujete. Úžasná pláž Glystra (přezdívaná Golden Sand Beach) je vzdálena pouhé 3 minuty autem, Lardos beach 15 minut pěšky. V nedalekých obcích najdete oblíbené Beach Bary s veškerým zázemím a perfektní řeckou kuchyní. Milovníci odlehlejších pláží si přijdou na své na pláži Gennadi, kde budete úplně sami.

Ve vesnici Lardos /tedy 3 minuty chůze od domu/ jsou dostupné veškeré služby, včetně výborných restaurací, dobře zásobených potravin či stylových koktejlových barů. Nechybí ani fish market, lékárna, kosmetika či pekárna. Půjčení auta tedy není pro Vaši dovolenou u nás bezpodmínečně nutné, vše je po ruce.

Po dobu Vašeho pobytu je celý dům k dispozici pouze pro Vás.

Nejčerstvější fotky a příběhy z našeho domu najdete na našich sociálních sítích Facebooknebo Instagram :)

Na sezónu 2023 pro Vás připravujeme plno novinek. Reagujeme tak na přání našich hostů, kteří se na nás často obrací s žádostí o pomoc se zajištěním transferu nebo s půjčením automobilu. Zařazujeme také možnost aktivního odpočinku - lekce jógy na míru Vašim potřebám a přáním:) Podrobnější informace naleznete na stránce Služby.