Zajímavé aktivity na Rhodosu

08.07.2024

Máte chuť svou dovolenou prožít aktivněji a více v pohybu? I to je na Rhodosu možné. Na této záložce jsme se pro Vás připravili tipy na zajímavé aktivity na Rhodosu.


Rhodescape Park

Rhodescape Park se nachází u umělého jezera Apolakkia. Park je chráněným územím a je ideální pro všechny, kteří si chtějí aktivně užít krásy zdejší přírody. Na výběr máte z mnoha aktivit jako je třeba jízda na koních nebo kolech. Zapůčit si můžete též kayak, se kterým můžete prozkoumat jezero z vodní hladiny. Jelikož je jezero umělé, najdou se zde i zatopené stavby a průzkum tak nabývá zajímavých rozměrů. Místní průvodci Vás rádi vezmou na pěší tůru po okolí. Pro méně zdatné výletníky je připravena lukostřelecká dráha. Nechybí ani menší bistro s českou stopou v nápojovém menu a jak je už na Rhodosu běžné - úžasné výhledy po okolí.


Odkaz na stránky provozovatele: www.rhodescape.gr


Jóga podle Vašeho přání

Protože je Lucka nadšenou jogínkou, nemůže se s našimi váženými hosty nepodělit o svou vášeň:) V průběhu pobytu Vám může sestavit jógové lekce na míru. Lucka je lektorkou jógy a věčnástudentkau českých i zahraničních lektorů, kterých si neskutečně váží. Snaží se jejich myšlenky předávat dál svým studentům. V České republice si pod jejím vedením můžete zacvičit v pražském studiu Sedmé nebe. Na Rhodosu její lekce probíhají v českém či anglickém jazyce. Cvičit pak můžete na zahradě u domu, nebo třeba na jedné z úchvatných pláží. Záleží pouze na Vás a Vašich přáních.

Nejste našimi hosty, ale jóga na Rhodosu v češtině Vás láká? Není problém, cvičíme na celém ostrově:)  

Více informací najdete ZDE


Půjčte si loď

Na nejbližší pláži, tedy na Lardos Beach, je k dispozici půjčovna lodí. Že nemáte řidičák na loď? Nevadí! Máte zde k dispozici malou loďku s malým výkonem motoru. Na tuto loď nepotřebujete kapitánské zkoušky. Absolvujete krátký kurz před plavbou a hurá na moře. Pro majitele "lodních řidičáků zde mají další dva druhy lodí, které lze zapůjčit a to včetně velmi výkonné Speed Boat:) Říkáte si - proč půjčovat loď? Rhodos je ostrov plný skrytých pláží, na které není po souši jednoduchý přístup. Z moře tyto pláže jednoduše prozkoumáte a zařídíte si tak opravdu nevšední zážitky. Podrobnějšího průvodce po těchto skrytých plážích připravujeme:) Půjčovné začíná (pro sezónu 22) na 60EUR za hodinu, loďky lze půjčit i na celý den. 

Odkaz na provozovatele: www.boatrental-rhodos.com