Obsazenost a Online Rezervace

Aktuální obsazení vily a rezervační systém najdete po tímto odkazem:

Rozhodli jste se přijet, ale nevíte jak rezervovat?

Pokusili jsme se dát dohromady všechny důležité informace a vytvořili návod pro úspěšnou rezervaci našeho domku. Níže jsou popsány všechny důležité body, kterými je potřeba projít krok za krokem:

1. Zvolte si svůj termín

Prvním krokem v cestě k nám do domu by měla být letenka. Ta Vás nejvíce limituje co se termínu týče. Nejlevnější letenky na Rhodos si pohlídejte na www.ryanair.com nebo sledujte naše sociální sítě, kde pravidelně zveřejňujeme levné lety. I na Řeckých aeroliniích www.aegeanair.com se dá najít hezká cena za letenku, ale VELMI s předstihem (až 9 měsíců). Od sezóny 2023 začíná na Rhodos létat přímo z Prahy i nízkonákladová společnost Eurowings. I s ohledem na obsazenost domu je dobré s nákupem letenek moc neotálet.

2. Svůj termín rezervujte u nás

Letenky již máte, gratulace! :) Nyní je tedy potřeba booknout domeček.

Přejděte na stránku OBSAZENOST & REZERVACE a vyberte si volný termín z kalendáře, vyplňte údaje a pošlete nám nezávaznou, předběžnou rezervaci. Každou jednotlivou rezervaci musíme následně manuálně potvrdit, aby byla pro obě strany závazná.


Máte slevový kód?

Přejděte na stránku OBSAZENOST & REZERVACE a vyplňte jej do kolonky "promo kód" při zadávání kontaktních údajů. Sleva bude odečtena automaticky.

3. Platba zálohy

Předběžně rezervovaný termín máte. A co teď? Tato předběžná rezervace je platná 3 dny. Současně s předběžnou rezervací je nutné uhradit zálohu ve výši minimálně 30% z celkové ceny pobytu a platba musí být připsána právě v následujících 3 dnech, jinak rezervace propadá a termín se uvolní pro další zájemce. Platební údaje Vám vždy zašle rezervační systém do 24 hodin. Platba může proběhnout jak v Korunách, tak v Eurech, záleží pouze na Vaší preferenci. 

4. Máme uhrazenou zálohu. Co bude dál?

Platbu zálohy Vám potvrdíme písemně do e-mailu. Tímto máte termín 100% rezervován a my můžeme zahájit přípravy na Váš příjezd (objednat úklid domu, bazénu a plno dalších nezbytností. :) Záloha je nevratná. (až na ty nejčernější případy, které se občas taky dějí. Nevratná je z toho důvodu, že už nám s Vaším příjezdem vznikají náklady, které z dané zálohy hradíme). Doplatek je nutné uhradit stejnou platební metodou nejpozději 7 dní před Vaším příjezdem. Systém Vám jinak nevydá kód, bez kterého se do domečku nedostanete.

5. Hotovo, můžete se začít těšit:)

Nyní už můžete jen plánovat jak si dovču u nás užijete:) K tomu zatím připravujeme další sekci s nabídkou soukromých lekcí jógy nebo radami a tipy kam vyrazit, pokud Vás už nebude bavit relaxovat u bazénu nebo za rohem u moře :D 

Limni Beach
Limni Beach

E-mailová poptávka

Nejste si jisti termínem? Potřebujete s rezervací pomoc? Potřebujete pomoc s čímkoliv jiným? 

Napište nám. 

E-mailová poptávka je absolutně nezávazná. V závislosti na aktuální obsazenosti, dostupnosti letenek a dalších faktorech se společně poradíme a doladíme podrobnosti.